Dej Tip

Dej Tip

Dej Tip

 

Vadí vám, že se musíte vyhýbat dírám na silnici či cyklostezce? Víte o poškozené dopravní značce, nefunkčním veřejném osvětlení, plevelu na chodníku či přeplněnému kontejneru na odpad? Upozorněte na problém a pomozte tak obci jej řešit.

Jediné, co musíte udělat, je stáhnout si aplikaci Dej Tip na váš iPhone či mobilní telefon s operačním systémem Android. Poté s ním pořídíte fotografii např. výmolu v silnici, kliknete na několik tlačítek a obec bude o problému automaticky informována.

Jak získat

Získání aplikace Dej Tip je velmi jednoduché. Podle typu mobilního zařízení (iPhone/iPad nebo telefonu s OS Android) si můžete aplikaci stáhnout pomocí QR kódů dostupných na těchto stránkách. Popř. můžete využít stejného nástroje, který používáte u svého chytrého telefonu.

Samotná práce s aplikací je velmi intuitivní. Pořídíte fotografii např. výmolu v silnici, kliknete na několik tlačítek a obec bude informována nejpozději do 24 hodin. Postup při řešení Vašeho problému můžete pak sledovat na interaktivní mapě hlášených problémů.

Je to snadné!

1. Stáhněte si aplikaci
2. Najděte například díru v silnici
3. Spusťte aplikaci
4. Stiskněte tlačítko Start
5. Pořiďte fotku
6. Vyberte kategorii
7. Vložte komentář
8. Stiskněte Odeslat
 

QR kódy pro jednotlivé aplikace

iPhone
Android
 
Potřebujete pomoct? Můžete kontaktovat technickou podporu na tel.: 725 589 515.
(službu poskytuje společnost GEFOS a.s. a Intergraph CS)